קולקטיב בריאות

 

ביטוח בריאות הוא ביטוח המכסה הוצאות כספיות הקשורות לטיפולים רפואיים. תמורת תשלום של פרמיה חודשית מקבל המבוטח תשלום או החזר עבור הוצאות רפואיות בעת הצורך. תשלום הפרמיה החודשית של ביטוח בריאות מבטיחה את הקטנת ההוצאות והסיכונים הכלכליים העומדים בפני מי שנזקק לשירותים רפואיים שונים.

 

הידעתם, ביטוח בריאות פרטי אינו מותרות!

 

ביטוח בריאות בישראל נשען על שלושה מרכיבים, ביטוח בריאות ממלכתי הכולל סל שירותים בסיסיים, שירותי בריאות משלימים של קופות החולים וביטוח בריאות פרטי המעניק מגוון של כיסויים ומענה למצבים רפואיים שונים שאינם נכללים במסגרת שירותי הביטוח האחרים.

 

אף אחד לא יכול לדעת מה צופן לנו העתיד בתחום הבריאות, אך כל אחד יכול להבטיח לעצמו את מרב הסיוע בטיפולים או בתרופות רפואיות אם וכאשר נזקק להם. הביטוח הרפואי הפרטי יאפשר לנו לקבל טיפולים במקרים רפואיים קשים, מקרים שעלות הטיפול בהם עלולה להגיע למאות אלפי שקלים ולעתים גם למיליונים מבלי להמיט עלינו או על בני משפחתנו חורבן כלכלי.

 

במקרים רבים הביטוח הרפואי הפרטי הוא ביטוח מציל חיים. הוא מאפשר קבלת טיפול רפואי מתקדם ותרופות חדשות במהירות, עם כיסוי כספי גדול יותר, אך עם הגבלות קטנות יותר.

 

הביטוח הרפואי הפרטי מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות או המתנה לאישורים של ועדות שונות מטעם משרד הבריאות או קופות החולים.

 

ביטוח רפואי פרטי – כי העיקר זה הבריאות!

 

יחד עם העמותה "לרווחה ותרבות לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית" ובשיתוף עם "איילון חברה לביטוח" אנו שמחים לצרף אתכם לתוכנית ביטוח ייחודית הכוללת כיסוי לניתוחים בארץ, השתלות, תרופות, טיפולים חילופיים לניתוח ועוד מגוון שירותים רפואיים. 

 

אנו מציעים פוליסה מדורגת בשלושה מסלולים:

  • מסלול מתנת חיים בסיסי.
  • מסלול מתנת חיים זהב.
  • מסלול מתנת חיים פלטיניום.
     

התוכנית מיועדת לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית, סגל אקדמי בכיר וסגל מנהלי, לבני הזוג ולילדים עד גיל שלושים. מעל גיל שלושים יוכלו הילדים לרכוש פוליסת בריאות אישית.

 

הצטרפו אלינו עוד היום כדי לאפשר לכם ולבני משפחותיכם להתמודד עם בעיות בריאות בדרך הטובה ביותר!

 

מעוניינים לדעת פרטים נוספים? צרו קשר. נשמח לשוחח, להסביר ולייעץ. תוכלו גם לעיין בפרטי הפוליסה הנמצאת באתר בקטגוריה  של טפסים שימושיים.​

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​