איך לבחור סוכן ביטוח?

סוכני הביטוח הם הגורם המקשר ביניכם לבין חברת הביטוח. תפקידו של הסוכן הוא להעמיד לרשותכם את פוליסת הביטוח הכדאית ביותר ולשמור על זכויותיכם בשעת הצורך. במציאות שבה יש מבחר עצום של סוכני ביטוח, יש צורך לבחור מבין סוכני הביטוח הרבים את הסוכן הטוב מכולם ולזכור כי לידע המקצועי ולניסיון של סוכן הביטוח אין תחליף.

 

בואו ללמוד איך בוחרים סוכן ביטוח מקצועי!

 

הפגישה הראשונה עם סוכן הביטוח היא דרך מצוינת לגיבוש ההחלטה האם לשכור את שירותו או לא. סוכן ביטוח מקצועי ידע לתפור עבורכם את פוליסת הביטוח המתאימה בהתאם לצרכים שלכם ולתנאים האישיים. זה הזמן והמקום לבדוק האם המוצרים שהציע לכםם הסוכן היו מוצרים "מוכנים מראש" או מוצרים שהותאמו באופן אישי עבורכם. אל תהססו לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם ולבחון האם התשובות שניתנו לכם מובנות ומספקות אתכם. אם לא עניתם תשובה חיובית על השאלות, אולי סוכן הביטוח הזה לא מתאים לכם.

 

חשוב לבדוק את הנגישות ואת הזמינות של הסוכן. האם המשרד שלו ממוקם קרוב אליכם, האם שעות הקבלה נוחות לכם והאם יש מספר ערוצי תקשורת שדרכם תוכלו ליצור אתו קשר כמו טלפון במשרד, טלפון נייד, כתובת דוא"ל, פקס, יצירת קשר דרך אתר אינטרנט ועוד.

 

חשוב לבדוק מי ינהל את התיק שלכם בפועל, והאם הסוכן שיטפל בתיק מכיר היטב את התחום הספציפי שבו אתם רוצים לרכוש פוליסת ביטוח.

 

כדאי לבחור סוכנות ביטוח העובדת מול מספר חברות ביטוח גדולות ולא רק עם חברה אחת. סוכנות ביטוח העובדת עם מספר  חברות ביטוח תוכל לבחור עבורכם את פוליסת הביטוח המתאימה והזולה ביותר מבין הפוליסות שמציעות חברות הביטוח השונות.

 

בררו מהו הוותק של סוכן הביטוח, מהו מאגר הלקוחות שלו ומהו הוותק של הלקוחות. סוכנות ביטוח שמצליחה להחזיק לקוחות קבועים במשך שנים ארוכות היא ודאי סוכנות ביטוח מקצועית, רצינית ומומלצת.

 

סוכן ביטוח מקצועי נמדד בזמן אמת, בזמן שבו תזדקקו להפעיל את פוליסת הביטוח שלכם. חשוב לבחור סוכן שאפשר לסמוך עליו, סוכן שהלקוחות שלו ישמחו להמליץ עליו ולספר איך הוא "נלחם" עבורם מול חברת הביטוח ואיך הוא הצליח למצות את כל הזכויותת המגיעות להם.

 

אל תבחרו סוכן ביטוח שאינו חבר בלשכת סוכני הביטוח. סוכני הביטוח חברי הלשכה מחויבים לקוד האתי של לשכת סוכני הביטוח, קוד המציב את טובת הלקוח מעל כל שיקול אחר.

 

נוסף על כל ההיבטים המקצועיים, גם לכימיה האישית שביניכם לבין סוכן הביטוח יש משמעות בעת הבחירה. סוכן הביטוח עתיד  לשרת אתכם במשך שנים רבות, חשוב לבחור סוכן נעים הליכות ומסביר פנים, סבלני וקשוב, סוכן שיהיה לכם נעים לעבוד אתו.

 

מחפשים סוכן ביטוח מקצועי וטוב? מצאתם!

צרו קשר עם "ב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים"!

 

אנו מעניקים לכל הלקוחות שירות טוב ואישי עושים את הכול כדי לשמור על זכויותיכם מול חברת הביטוח. בכל מצב נשים את עצמנו במקום הלקוח ונפעל עבורו בהתאם לצרכים שלו.

 

אנו לא פועלים למעננו, אלא רק למענכם. אנו לא מנסים ל"דחוף" ללקוחותינו ביטוחים לא מתאימים או להגדיל ביטוחים קיימים כדי למרב את הרווחים שלנו, להפך, נפעל כדי להתאים עבורכם פוליסת ביטוח מתאימה במחירים האטרקטיביים ביותר.

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​