עובדים, גמלאים ובני משפחה יקרים!

סוכנות הביטוח "ב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" המבטחת את הביטוחים הקולקטיביים והפרטיים עבורכם, עובדי האוניברסיטה העברית, הגמלאים ובני משפחותיכם, שמחה להציג בפניכם אתר ובו תוכלו ליהנות מטפסים שימושים, מידע על הקולקטיבים שאליהם אתם זכאים להצטרף ומידע עבור הטבות ייחודיות אך ורק עבורכם.

 

ויקי בוסו טיקר, מנהלת הסוכנות, עושה את כל המאמצים כדי להשיג עבור לקוחותיה תנאים מועדפים והנחות משמעותיות על מנת להגיש לכם את המוצרים והשירותים הביטוחיים במחירים אטרקטיביים שיעניקו תמורה מלאה לכספכם.

 

משרדי הסוכנות נמצאים בקמפוסים של האוניברסיטה העברית, בקמפוס הר הצופים ובקמפוס אדמונד י' ספרא. הם נגישים וזמינים ובכל פעם שתרצו להתייעץ או לקבל מענה לכל בעיה, דלתנו תמיד פתוחה!

 

בכל תביעה נגד חברת הביטוח יש לכם רק כתובת אחת, הכתובת שלנו! אנו לא נפנה אתכם אל חברת הביטוח, אלא נטפל באופן אישי ובמסירות מול חברת הביטוח.

 

עובדים וגמלאים יקרים, אנו מחויבים לדאוג לאינטרסים שלכם! עבורנו אתם לא לקוחות, אלא בני משפחה, חברים וידידים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים וליהנות מ"סוכנות ביטוח משפחתית" הפועלת בהתאם לצרכים ולאינטרסים שלכם בלבד.

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​