סודיות ופרטיות

סוכנות הביטוח "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" מכריזה כי השמירה על פרטיות הלקוח, על מאגרי המידע האישי הנמצא בידי החברה ועל אבטחת הסודיות מהווים גורם חשוב בקשר שבין סוכנות הביטוח לבין לקוחותיה.

 

 • סוכנות הביטוח "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" מצהירה כי איסוף המידע על המבקרים והמשתמשים באתר נעשה במטרה לשפר את טיב השירותים הניתנים באמצעות האתר, את תוכן האתר ואת איכות האתר. באתר נאגרים שני סוגים של מידע, מידע כללי על המבקרים באתר ופרטים אישיים הניתנים מתוך רצון חופשי על ידי המבקרים באתר.
   
 • המידע הכללי הנאסף על המבקרים והמשתמשים באתר הוא מידע אנונימי ואין כל דרך לשייך את הפרטים המזהים האישיים למבקרים באתר.
   
 • סוכנות הביטוח "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" אוספת תוכן בעל אופי אישי כמו שם, כתובת, גיל, מספר טלפון, דוא"ל ועוד רק כאשר המבקרים באתר בוחרים לספק את המידע מרצונם החופשי או כאשר המבקרים נענים לבקשת החברה ומשתתפים בסקר מקוון שעורכת סוכנות הביטוח.
   
 • צוות הסוכנות נעזר במידע האישי הנאסף כדי לספק מענה לדרישות השונות של המבקרים באתר.
   
 • צוות העובדים מחויבים לשמור על פרטיות המידע בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, תשמ"א - 1981 ובהתאם לחוקים רלוונטיים נוספים.
   
 • המידע הנאסף באתר הוא נכס בלעדי של הסוכנות ואנו מתחייבים לא להעביר אף פרט לצד שלישי ולא לעשות בו שימוש החורג מהשירותים שמעניק האתר ללא הסכמה מפורשת מצדכם, למעט לחברות הביטוח לצורך קבלת הצעת מחיר בהתאם לבקשתכם.
   
 • החברה תשתמש במידע כדי ליידע אתכם על מוצרים ושירותים העשויים לעניין אתכם ועל מבצעים והנחות. אם אינכם מעוניינים במידע זה אתם יכולים להודיע לנו עכשיו או בכל עת באמצעות "עדכון פרטים" ואנו נכבד את הבקשה שלכם. המידע והפרטים האישיים של קטינים מתחת לגיל שמונה עשרה לא ישמש אותנו למטרות דיוור ישיר.

 

בטיחות וסודיות
 

בעלי האתר משתמשים בשיטות האבטחה המתקדמות ביותר המאושרות לשימוש אזרחי ברשת האינטרנט במטרה לשמור על הסודיות של המידע הנאגר באתר.

 

לפני כל בקשה להצעה או שירות דרך האתר מתבקש הלקוח לספק פרטי זיהוי אישיים כתנאי למתן השירות. ההתקשרות בין הדפדפן של הלקוח לבין השרת של סוכנות הביטוח "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" מוצפן ומאובטח בשיטות טכנולוגיות חדישות ומחמירות ובאמצעות מנגנוני הצפנה המותאמים לתקנים המחמירים של הצפת מידע ברשת האינטרנט כדי למנוע מהמידע להיחשף לעיניים זרות.

 

סוכנות הביטוח מתעדכנת כל הזמן בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחומי החומרה והתוכנה כדי לספק ללקוחותיה את ההגנה הטובה ביותר נגד פריצה למחשבי הסוכנות, ועל אף זאת, בעלי האתר אינם יכולים לאבטח את האתר באופן הרמטי מפני חדירה לא מורשית ושימוש אסור במאגרי המידע. לכן סוכנות הביטוח "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" לא תישא בכל אחריות במקרים של שימוש במידע הנובעים מפריצה או מחדירה בלתי מורשית אל מאגרי המידע.

 

סוכנות הביטוח שומרת לעצמה את הזכות לעדכן או לשנות בכל עת את המדיניות של הגנת הפרטיות והשמירה על הסודיות. כל השינויים והעדכונים יפורסמו באתר וייכנסו לתוקף שבוע לאחר הפרסום. 

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​