לקוחות יקרים!

שמי ג'וזי טיקר ואני בתה של ויקי בוסו טיקר. נכנסתי אל ענף הביטוח באופן בלתי שגרתי ונשאבתי לתוכו בעוצמה רבה. אין אדם שאינו זקוק לביטוח ואני מאמינה כי בזכות השירות החם והמקצועי שאני מעניקה ללקוחות המשרד אני יכולה לסייע ולעזור להמון אנשים ברבדים רבים, החל מהוזלת הוצאות הביטוח ועד לעזרה במצבים מורכבים כמו בעת גילוי מחלה או בכל צורך חיוני אחר בתחום הביטוח.

 

הצטרפתי אל צוות העובדים בסוכנות "ב. טיקר ביטוח, גמל ופיננסים" בשנת 2014 , ובימים אלו אני לומדת את תחום הביטוח לקראת הוצאת רישיון לסוכנת ביטוח מטעם משרד האוצר – רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון. נוסף על הלימוד הפורמאלי אני לומדת בכל יום ובכל מגע עם הלקוחות שלנו דברים חדשים בתחומים שונים ומגוונים לרבות בתחום הביטוח הרפואי, בתחום הכלכלה, רכוש ועוד.  

 

אני אוהבת את העבודה שלי ומגיעה אליה מתחומים שונים לגמרי. לפני הצבא הייתי בשנת שירות בבאר שבע ועבדתי בהוסטל עם נוער בסיכון ובעמותה המסייעת לנפגעי נפש העובדים באומנות ובצבא שירתי בחיל החינוך.

 

המכנה המשותף לכל העיסוקים שלי הוא ערך הנתינה. גם בעבודתי בסוכנות הביטוח אני מסייעת ללקוחות רבים בתחומים הנראים כ"תחומים אפורים", תחומים שרוב האנשים אינם אוהבים להתעסק בהם ושמחים לקבל סיוע מאדם מקצועי ומיומן.

 

אני חשה סיפוק רב כשאני מצליחה לתת מענה ולגעת בכל כך הרבה אנשים מכל כך הרבה עולמות. אם זה במקרים שבהם אני נלחמת ומצליחה להתאים ולהוזיל להם את מחירי הביטוח או כשלמשל מתגלה אצל הלקוח, חלילה, מחלה, צורך בניתוח או כל צורך ביטוחי אחר, ובעזרת פוליסת הביטוח שברשותו אני נותנת לו מענה מלא מבחינה כלכלית ורפואית ותמיד זמינה עבורו ברגע האמת.

 

כמו אצל כל צוות העובדים בסוכנות גם הלקוח אצלי הוא מעל הכול ואני מאמינה מאוד במתן יחס אישי ומקצועי לכל לקוח.

 

אני שמחה בעיסוק שבחרתי ומקווה שאצליח לעזור לאנשים רבים נוספים.

 

 

 לשירותיכם תמיד!

 ג'וזי טיקר 

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​