לקוחות וחברים נכבדים!

מהתחלה צנועה של משרד אחד שפתחתי בשנת 2011, אני מנהלת כיום שני משרדים  בקמפוס הר הצופים ובקמפוס אדמונד י' ספרא ושמחה לשרת כשלושה עשר אלף לקוחות בעלי זיקה לאוניברסיטה העברית. להישג זה לא הייתי מגיעה בלעדיכם, לקוחות, עובדים, חברות ביטוח וחברים יקרים, ועל כך אני מודה לכם מקרב לב.  

 

אני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, סוכנת ביטוח מוסמכת בעלת הסמכה בתכנון פיננסי CFP – ("CERTIFIED FINANCIAL PLANNER U.S.A").

 

רכשתי ניסיון רב בתחום הביטוח ובתחום הניהול. עבדתי בבנק לאומי בעתודה הניהולית, בקבוצת מנורה גאון ובחברת כלל ביטוח.

 

הקמתי עסק עצמאי לניהול תקציב המשפחה ובשנת 2011 הקמתי את סוכנות הביטוח המצליחה "ב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים".

 

אני אוהבת את העבודה שלי ורואה בה שליחות. הודות לידע הרב ולניסיון שצברתי אני יכולה לתת מענה לכל אחד בתחום הביטוח, בייעוץ ותכנון פיננסי, בייעוץ פנסיוני, בהכנה לקראת פרישה ועוד.

 

שירות הלקוחות עבורי הוא דרך חיים הגורמת לי לסיפוק רב. אני משקיעה משאבים רבים בהשגת תנאים והטבות בפוליסות ביטוח ייחודיות במטרה להמשיך ולהציע לכם, לקוחותיי, את המוצרים האיכותיים והמשתלמים ביותר בשוק, בהתאמה אישית לכל אחד ואחד. בתחום הפיננסי אני מסוגלת לסייע לכל משפחה, גם במצבים כלכליים מורכבים. אני מאמינה כי ניהול נכון של התא המשפחתי יסייע לכל משפחה ליהנות מרווחה כלכלית ומהשגת מטרות ויעדים  גם מעבר לקו האופק העומד לנגד עיניהם כאשר חיים ברוטינה שוטפת ויום יומית.

 

אני מאמינה כי המפתח להצלחתי הוא הערכים המייחדים אותי כמו יושר ואמון, הצבת טובת הלקוח בראש סדר העדיפות, יחס אישי ושירות אישי ומקצועי בלתי מתפשר. ברגע האמת, אעשה את הכול כדי להעניק ללקוחותיי את המרב, ללא עיכובים וללא בירוקרטיה מיותרת. 

 

בכל יום שבו הצלחתי לעזור ללקוח, אני הולכת לישון גאה ומלאת סיפוק. אני מקווה ומאחלת לעצמי שאצליח לעזור ללקוחות רבים עוד שנים רבות.

 

בברכת בריאות טובה!

 ויקי בוסו טיקר

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​