קולקטיב סיעוד

 

ביטוח סיעודי הוא ביטוח שמטרתו לתת מענה לצרכים המתעוררים כאשר האדם הופך להיות תלוי בעזרת הזולת לביצוע מטלות שגרתיות ויום יומיות. בשנים האחרונות עקב העלייה בתוחלת החיים מספרם של המטופלים הסיעודיים גובר והולך ויחד עם זה גובר הצורך בביטוח סיעודי. בדרך כלל נוצר הצורך בשירותי סיעוד בגיל הזקנה, אך לא רק. גם בגיל מוקדם יותר עלול להתעורר צורך בשירותי סיעוד עקב מחלות, תאונות דרכים, תאונת עבודה או  בשל כל מצב רפואי אחר.

 

למה כדאי לרכוש ביטוח סיעודי?

 

 אומנם, יש גופים שונים המספקים מענה לצרכים המתעוררים כאשר האדם נזקק לשירותים סיעודיים כמו הביטוח הלאומי וקופות החולים, באמצעות הביטוח המשלים, אך הם אינם מספקים מענה מלא להוצאות הצפויות. במקרים רבים מגלים המטופל ובני משפחתו כי על אף העזרה מהגופים השונים, עליהם להוציא סכומי כסף גבוהים מכיסם הפרטי ובמקרים רבים נאלץ החולה לוותר על עזרה ושירותים שונים בשל היעדר יכולות כלכליות.

 

במקרה של מצב סיעודי, עיקר הנטל המוסרי והכלכלי נופל על משפחתו של החולה הסיעודי. עלות האשפוז והטיפולים הנדרשים בבית או במוסד עלולה להגיע למאות אלפי שקלים. רכישת פוליסת ביטוח סיעודי מבטיחה שהחולה יוכל לקבל את כל השירותים הנדרשים בלי שהוא או בני משפחתו יידרשו לממן אותם מכיסם הפרטי.

 

אל תגידו לי זה לא יקרה!

 

יחד עם העמותה "לרווחה ותרבות לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית" ובשיתוף עם "כלל חברה לביטוח" השקענו מחשבה רבה בתוכנית הביטוח הסיעודי כדי לתת לכם את הביטחון ואת הכיסוי ההכרחי במקרים של מצבים סיעודיים.

 

הפוליסה הסיעודית מכסה פיצוי חודשי של 5,000 שקלים החל מחודש השלישי לתקופה של 60 חודשים. אם תרצו, תוכלו להגדיל את הפיצוי החודשי לסכום של 7,500 שקלים. כמו כן ניתן לרכוש פוליסה אישית המשלימה את הקולקטיב בתנאים ייחודיים.

 

התוכנית מיועדת לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית, סגל אקדמי בכיר וסגל מנהלי, לבני הזוג ולילדים מעל גיל שלוש. אפשר לצרף ילדים עד גיל תשע עשרה.

 

הצטרפו אלנו עוד היום כדי להעניק לכם ולבני משפחתכם שקט כלכלי גם במצבים לא פשוטים!

 

מעוניינים לדעת פרטים נוספים? צרו קשר. נשמח לשוחח, להסביר ולייעץ. תוכלו גם לעיין בפרטי הפוליסה הנמצאת באתר בקטגוריה של טפסים שימושיים.

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​