קולקטיב תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח הנועד לחסוך מאתנו את הטרדות הכלכליות בכל אותם המקרים שבהם נמצא את עצמנו מעורבים בתאונה אישית. תאונות אישיות עלולות להתרחש בכל גיל ובכל מקום וכאשר זה קורה אנו נדרשים להוציא סכומי כסף גבוהים מהכיס ולפעמים מצב זה מלווה בהיעדר הכנסה שאליה אנו רגילים. זוהי פוליסת הביטוח היחידה המעמידה לרשותנו פיצוי כספי מיידי במקרים של תאונות אישיות מכל סוג.

 

ביטוח תאונות אישיות – למה זה חשוב?

 

תאונות אישיות עלולות לשנות את החיים. ברגע אחד אנו יכולים להיהפך מאנשים מתפקדים ובריאים לאנשים הנזקקים לעזרה, לטיפולים רפואיים ועוד. תאונות אישיות עלולות לגרום לנו סבל רב, פיזי או נפשי, לגרום לפגיעה בכלכלת המשפחה ולהוצאות כספיות גבוהות בשל הצורך בציוד רפואי מיוחד, בטיפולים רפואיים, בציוד עזר ובתהליך שיקום ממושך.

 

ביטוח תאונות אישיות הוא מוצר פיננסי איכותי המתאים לכל אדם בכל גיל. הוא מאפשר פיצוי כספי עבור רוב התאונות בכל מקום בעולם ובכל מסגרת של פעילות.

 

הפיצויים הכספיים הניתנים לבעלי הפוליסה אינם תלויים בביטוחים אחרים שלהם תהיו זכאים ואינם מקוזזים מביטוחים נוספים הקשורים לתאונה כמו למשל, כספי ביטוח ממקום העבודה, כספי ביטוח בגין תאונות דרכים ועוד.

 

כדי לקבל את הפיצוי הכספי אין צורך להציג קבלות עבור הטיפול הרפואי ואין צורך להוכיח רשלנות רפואית.

 

אל תסמכו על המזל, הצטרפו עוד היום לקולקטיב ביטוח תאונות אישיות!

 

יחד עם יחד עם העמותה "לרווחה ותרבות לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית" ובשיתוף עם "איילון חברה לביטוח" אנו שמחים להציג לפניכם תוכנית ביטוח תאונות אישיות הכוללת כיסוי עבור נכות מלאה או חלקית כתוצאה מהתאונה ופיצוי שבועי על אובדן כושר עבודה מלא או חלקי בעקבות תאונה אישית.

 

התוכנית מיועדת לעובדי וגמלאי האוניברסיטה העברית, סגל אקדמי בכיר וסגל מנהלי ולבני  הזוג בלבד. אפשר לרכוש פוליסה אישית בתנאים ייחודיים עבור הילדים.

 

אנו מציעים:

  • 150,000 שקלים במקרה של מוות מתאונה.
  • 150,000 שקלים במקרה של נכות כתוצאה מהתאונה.
  • 850 שקלים לשבוע פיצוי על אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה החל מהיום האחד עשר. גמלאים זכאים לחמישים אחוז בלבד מסכום הפיצוי השבועי.

 

הצטרפו אלינו עוד היום כדי להבטיח הגנה וביטחון מלא במקרים של תאונות אישיות העלולות לקרות לכל אחד!

 

מעוניינים לדעת פרטים נוספים? צרו קשר. נשמח לשוחח, להסביר ולייעץ. תוכלו גם לעיין בפרטי הפוליסה הנמצאת באתר בקטגוריה  של טפסים שימושיים.

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​