תכנון פיננסי מקיף

תכנון פנסיוני נכון ויעיל מאפשר לנו להתמודד ולהתנהל טוב יותר מבחינה פיננסית בהווה, לחסוך למטרות שונות ולהתכונן לגיל הפרישה. תכנון פיננסי מקיף הוא שם כולל להתנהלות כלכלית נכונה לכל גיל ולכל סטאטוס, לרווקים, לנשואים, לאנשים בריאים או חולים. זהו תהליך שיבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל המשפחה שלכם.

 

תכנון פיננסי מקיף – חמישה דברים שכדאי לדעת

 

  • תכנון פיננסי זהו תהליך העוסק בהבנת המטרות המרכזיות הפיננסיות בחיים, בזיהוי הפער בין הרצון לבין היכולות ובפיתוח ויישום אסטרטגיות שיסייעו לנו להשיג את המטרות ואת היעדים הכלכליים בחיים באמצעות טיפול נכון בנושאים הפיננסיים.

 

  • התכנון הפיננסי בוחן היבטים כספיים רבים ולוקח בחשבון משתנים שונים. הוא כולל היבטים פיננסיים רבים כמו בחינת מבנה ההוצאות וההכנסות השוטפות, הפרשות לתוכניות חיסכון, לקופות גמל ולמסלולים דומים, היבטי מיסוי, הכנה לקראת היציאה לפנסיה, ביטוחי חיים וביטוחי בריאות ועוד.

 

  • במשך החיים אנו מוצפים באינספור נתונים, מסמכים ומספרים. לרובנו אין את היכולת ואת הידע כדי לנתח ולעקוב אחרי הכול, ולכן אנו זקוקים לייעוץ מקצועי. במסגרת הייעוץ יבחן היועץ אילו מוצרים יש לנו ואילו מוצרים אין לנו, אך רצוי שיהיו. יחד אתו נבין את מצבנו הכלכלי הנוכחי, נבחן את ההתחייבות הכלכליות, נדון בשאיפות וברצונות הכלכליים שלנו, נבנה אסטרטגיות שיסייעו לנו להגשים את הרצונות בהווה וגם בעתיד, ניישם אותן ונעקוב אחרי הביצוע וההתקדמות.

 

  • גם בגילאים שבהם עדיין אין לנו נכסים או התחייבויות כספיות, רצוי להיערך לקראת הבאות באמצעות מערכת פיננסית מתאימה. הליך התכנון מחייב מחשבה והתמודדות עם תרחישים שונים בכל גיל. בכל תקופה יש לבחון את התוכנית מחדש ולהתאים אותה לשינויים שאנו עוברים במהלך החיים.

 

  • תכנון פיננסי מקיף יאפשר לנו לחיות בכבוד וברווחה בגיל הפרישה. לקראת גיל הפרישה יש חשיבות מרובה של תכנון תוכניות פנסיה ורכישת נכסים מניבים. בגיל הפרישה יש לתכנן את שימור ההון ולמצוא דרכים לחיסכון במיסוי ההון הנצבר. חשוב לזכור כי בגיל הפרישה יש חשיבות ניכרת לביטוחים בתחום הסיעוד והבריאות.

 

ככל שתשקיעו בתכנון פיננסי מוקדם, כך תוכלו ליהנות יותר מתוצאות ההליך בעתיד!

 

ברוב ההחלטות המכריעות שלנו במהלך החיים מעורבים מוצרים פיננסיים. יצרנים שונים מציעים לנו מגוון עצום של מוצרים מורכבים ההופכים את תהליך הבחירה לקשה ומסובך  יותר. כדי לבחור את המוצרים המתאימים וכדי להתנהל נכון אתם זקוקים לאיש מקצוע מנוסה.

 

צרו קשר, אנו נדע לבחור עבורכם את המוצרים המתאימים, למצוא את האיזון בין השאיפות והמטרות שלכם לבין המשאבים העומדים לרשותכם.

 

אנו נלווה אתכם ונבנה עבורכם תוכנית בהתאם לנתונים האישיים שלכם!

ב.טיקר


סניף הר-הצופים

בניין המנהלה קומת

הפורום מול משרדי

הדואר הפנימי,

האוניברסיטה העברית,

ירושלים 9190501.

פקס: 02-5334320 

סניף אדמונד י' ספרא

כניסה לבניין המנהלה,

האוניברסיטה העברית, ירושלים 9190401.

פקס: 02-5718055

שעות קבלת קהל

ימים א'-ה'

10:00-15:00 :שעות

 

 

 

office@btiker-ins.co.il

© כל הזכויות שמורות לב.טיקר ביטוח, גמל ופיננסים

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

02-5019901​